Loading Events

Turizm Gastronomisi

Gastronomi turizmi ve ağırlama sektörünün önde gelen isimleri 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’te bir araya geliyor. “Ağırlamada Farklılaşma” teması ile gerçekleşecek FSUMMIT’te yerli ve yabancı yatırımcılar, yöneticiler, şefler ve F&B yöneticileri başta olmak üzere ağırlama sektörünün tüm paydaşları aynı çatı altında buluşuyor. Ağırlama sektörünün 360 derece ele alınacağı FSUMMIT, ulusal ve uluslararası iş dünyası arasında önemli bir köprü görevi görüyor.

1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT
20 yılı aşkın tecrübesi ile Gastromasa, Gastroway ve GastroAntep gibi Türkiye’de ve dünyada etki yaratan organizasyonları hayata geçiren Sözen Organizasyon, 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT ile sektörde yeni bir buluşma noktası oluşturmaya hazırlanıyor.

5-6 Mart 2021’de Antalya’da düzenlenecek olan FSUMMIT’te dünya turizm profesyonelleri bir araya gelecek ve ağırlama sektörünü tüm yönleri ile masaya yatıracak. Yerli ve yabancı yatırımcılar ile yöneticiler başta olmak üzere ağırlama sektörünün tüm paydaşlarının aynı çatı altında buluşacağı, ağırlama sektörünün 360 derece ele alınacağı FSUMMIT, ulusal ve uluslararası iş dünyası arasında önemli bir köprü görevi görecek. Turizm gastronomisi ve ağırlama sektöründe pandemi sonrası yeni normale düzen, dünyadaki trendler, yenilikler, sürdürülebilirlik, yatırım planları gibi pek çok konuyu ele alacak olan FSUMMIT, ilk yılında “Ağırlamada Farklılaşma” temasını işleyecek ve konunun uzmanlarıyla birlikte iş dünyasının kapılarını aralayacak.

Otellerde her şey dahil sistem, butik oteller, şehir otelleri, çiftlikler, turizm destinasyonlarında restoranlar, gıda tedarik zincirleri ve seyahat acenteleri gibi ağırlama sektörünü oluşturan önemli yapı taşlarının derinlemesine ele alınacağı FSUMMIT, dünyadan ve Türkiye’den yatırımcıların, işletmecilerin, gastronomi profesyonellerinin öykülerine ve deneyimlerine ev sahipliği yapacak.
FSummit, Sözen Organizasyon’un diğer imza etkinliklerinde olduğu gibi hem Türkiye’den hem de dünyadan önemli isimleri aynı çatı altında buluşturarak sektöre yeni bir soluk getirecek.

 

Konuşmacı listesi için tıklayınız

Detaylar

Başlangıç Bitiş Etkinlik Kategorisi
5 March, 2021 12:00am 5 March, 2021 11:59pm
:

Organizer

Sözen Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.
Phone:
+90 212 213 10 50
Email:
info@sozen-group.com
Website:
http://sozen-group.com/tr/
Arda Türkmen
Avi Alkas
Ahmet Yanıkoğlu
Ayhan Kap
Bora Usal
Boris Minialai
Cem Mirap
Christian Le Squer
Demet Sabancı
Gamze Cizreli
Güçlü Kaplangı
Maksut Askar
İsmet Öztanık
Ömür Akkor
Sadettin Cesur
Tolga Atalay
Uğur Talayhan
Vedat Başaran
Kaya Demirer
Mehmet Dinçerler
Melih Şahinöz
Samy Vischel
Tahsin Öztiryaki
Tuba Yapıncak
Yücel Özalp
Fatih Tutak