FSUMMIT

 
F-Summit / Kayıt Olun – Empero

FSUMMIT DESTEKLEYENLER

TURİZM, GASTRONOMİ VE AĞIRLAMA SEKTÖRÜ
KÂR ZİNCİRİ TEMASI İLE FSUMMIT 2024’TE BİR ARAYA GELİYOR!

 

Turizm, Gastronomi ve Ağırlama sektörünün en önemli etkinlikleri içerisinde yer alan Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, 8-9 Mart 2024 tarihlerinde Antalya’da NEST Konferans Merkezi’nde 4. kez kapılarını açıyor.

Bu sene KÂR ZİNCİRİ” teması çerçevesinde şekillenecek olan IV. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT; Turizm ve Gastronomi Sektörünün ulusal ve uluslarararası arenada gelişimini desteklemek, turizm ve gastronomi turizminin geleceğinin tasarlanmasına katkıda bulunmak ve ülkemizin destinasyon olarak markalaşmasında gastronomi turizminde destinasyon çekicilik unsurunu ön plana çıkarmak amacıyla gerçekleşiyor.

Ulusal ve uluslararası HORECA Sektörünü, turizm ve ağırlama sektörünün yatırımcılarını, otel ve restaurantların üst düzey yöneticilerini, gastronomi profesyonellerini, F&B direktörlerini, satın alma müdürlerini, şefleri, gastronomi yazarlarını, gastronomi ve turizm endüstrisinin destekçilerini, seyahat acentelerini, marin turizmi profesyonellerini ve sektöre değer katan birçok ismi bir araya getireceğimiz FSummit Konferans & Fuarımızda siz de yerinizi alarak, bu eşsiz fırsatı deneyimleyin!

FSummit’e katılım için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt oluşturulması gerekmektedir.

https://f-summit.com/tr/kayit-olun-empero/

Kayıt formunu doldurduktan sonra, emailinize gelecek kayıt yazısında bulunan ilgili alana tıklayarak giriş kartınızı oluşturabilirsiniz.