FSUMMIT

 
F-Summit / Kayıt Olun – Ridada

FSUMMIT DESTEKLEYENLER

TURİZM, GASTRONOMİ VE AĞIRLAMA SEKTÖRÜNDE
DESTİNASYON MARKASI YARATMAYA HAZIR MISINIZ?

Turizm, Gastronomi ve Ağırlama sektörünün en önemli etkinlikleri içerisinde yer alan III. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, 20-21 Mart 2023 tarihlerinde Antalya’da NEST Congress & Exhibition Center’da kapılarını açıyor.

Bu sene “HEP BİRLİKTE: DESTİNASYON & MARKALAŞMA” teması çerçevesinde şekillenecek olan III. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT; Turizm ve Gastronomi Sektörünün ulusal ve uluslarararası arenada gelişimini desteklemek, turizm ve gastronomi turizminin geleceğinin tasarlanmasına katkıda bulunmak ve ülkemizin destinasyon olarak markalaşmasında gastronomi turizminde destinasyon çekicilik unsurunu ön plana çıkarmak amacıyla gerçekleşiyor.

Ulusal ve uluslararası HORECA Sektörünü, turizm ve ağırlama sektörünün yatırımcılarını, otel ve restaurantların üst düzey yöneticilerini, gastronomi profesyonellerini, F&B direktörlerini, satın alma müdürlerini, şefleri, gastronomi yazarlarını, gastronomi ve turizm endüstrisinin destekçilerini, seyahat acentelerini, marin turizmi profesyonellerini ve sektöre değer katan birçok ismi bir araya getireceğimiz FSummit Konferansı’nda siz de yerinizi alarak, bu eşsiz fırsatı deneyimleyin!

FSummit’e katılım için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt oluşturulması gerekmektedir.
https://f-summit.com/kayit-olun-ridada/

Kayıt formunu doldurduktan sonra, emailinize gelecek kayıt yazısında bulunan ilgili alana tıklayarak giriş kartınızı oluşturabilirsiniz.